Otázka:
Proč bychom někdy měli použít - + místo - v injekci SQL, abychom komentovali zbytek dotazu?
Richard Jones
2018-10-22 20:42:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Setkal jsem se s některými webovými stránkami, že když jsem použil - k komentování zbytku dotazu, nefungovalo to, ale když jsem zkusil - + , fungovalo to .

V oficiální dokumentaci MySQL neexistuje nic jako - + a máme pouze - a dvěma dalšími způsoby.

Proč k tomu dochází (podrobně)? Chci přesně vědět, proč to někdy funguje a - ne, a proč neexistuje - + pro komentáře na stránce MySQL man?

Předpokládám, že vaše otázka souvisí spíše s * HTTP * než s SQL ...
@YourCommonSense Neměl jsem tušení, že to souvisí s HTTP a ne s SQL, tak proč se to stane?
Můžete také použít #, které nepotřebuje mezeru
Jeden odpovědět:
AndrolGenhald
2018-10-22 21:05:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Z dokumentace:

Od a - sekvence po konec řádku. V MySQL vyžaduje styl komentáře - (dvojitá pomlčka), aby za druhou pomlčkou následoval alespoň jeden prázdný znak nebo kontrolní znak (například mezera, karta, nový řádek atd.). Tato syntaxe se mírně liší od standardní syntaxe komentářů SQL, jak je popsáno v části 1.8.2.4 - „„ jako začátek komentáře “.

(důraz moje)

Mnoho dekodérů URL považuje + za mezeru.

Komentáře nejsou určeny pro rozšířenou diskusi;tato konverzace byla [přesunuta do chatu] (https://chat.stackexchange.com/rooms/84883/discussion-on-answer-by-androlgenhald-why-should-we-sometimes-use-instead-of).


Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 4.0, pod kterou je distribuován.
Loading...